Avatar uživatele
Weroniq

Jak si navyknout spát na zádech místo na břiše?

nedaří se mi usnout jinak než na břiše, na zádech nebo na boku prostě neusnu a někdy bych to potřebovala.. třeba zrovna není dobrý nápad spát na břiše, když mě bolí :/
nevíte jak na to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4465 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Lehat si na záda a ne na břicho. Jinak to nejde. Když je člověk hodně unavený, usne i ve stoje

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
samicek333

Já kdysi taky nemohla usnout jinak než na břiše, teď nemohu usnout jinak než na zádech. Třeba se to samo změní.
Když si lehnete na bok a pokrčíte nohy až k tělu, břicho se povolí a nemělo by tolik bolet.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

dát si něco nepříjemného pod sebe, aby to zatlačilo, jakmile se převalíte na břicho…
Spaní na břiše je zabijákem na páteř.
Btw. poloha na boku, kdy spíte na břiše jen částečně, je naopak přirozená a riziko při ní nehrozí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Zkus usínat třeba s horní půlkou těla na břiše a druhou polovinou těla na boku. Třeba aspoň částečně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Zkus si prožívat poslední orgasmus v misionářské poloze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fiverka

Co třeba těhotenství,:))) To jsem si na břicho nelehla a nelehla:))) prostě to nešlo ale taky mi to strašně vadilo.A chbělo mi to:) Spaní na břiše je „špatné“ jen na krční páteř o bederní bych to tak moc již netvrdila:))Krční je příliš vytočená aby člověk mohl vůbec dýchat…A pak někdy krk bolí, přeležíme si ho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Nejlíp se mi spalo na pohankové posteli, to jsou pytlíky s pohankou nacpané v povlaku aby se nerozlezly. Stejně vytvoří velmi hrbolatý povrch podobný drnům trávy a to mi překvapivě velmi vyhovovalo. Rovný povrch zřejmě nedodá dostatek uvolňujících podnětů, když člověk nemá dost pohybu aby padl únavou a usnul i ve stoje.
Bolesti břicha bych hledala ve vysokém Homocysteinu.
www.karelerben.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek