panenka

Jak si nastavit zákaz spamu na seznamu

Dobrý večer chodí mě všeljaké meily z Londýna,Vetnamu a já bych to chtěla nějak nastavit aby mě to už nechodilo můžete mě poradit jak?děkuji

Nejlepší odpověď
xSiriusx

Označ tyto maily a odstraňte je jako spam. Seznam si bude pamatovat adresy, ze kterých přišli a nadále je nebude zobrazovat.

Další odpovědi
danny_el

Je to jednoduché, jestli nechcete vůbec žádné spamy tak jděte do nastavení – Pokročilé nastavení – nastavení ochrany proti spamu (až dole na stránce) – a zaškrtněte pole nedoručovat spam a infikované soubory. Ale může se i stát, že vám do spamu přijde soubor, který nemusí být spam.

arygnoc

Obrana proti spamu na strane poskytovatele prostoru pro e-mailovou adresu (úložiště) neexistuje, proti infikované poště (doufám, že) ano.
Existuje několik možností, jak spam nedostávat:

  • zrušit e-mailový účet a e-mail nepoužívat, což asi není ono.

Takže:

  • nezveřejňovat svůj e-mail
  • oznámit příchody spamu správci e-mailového prostoru.

Ale ani toto nezaručuje obmedzení příchozího spamu.