luciano

Jak si nastavím na PC ruskou klávesnici?

Odpovědi
Lamalam

Neuvádíš OS. V každém je to jiné.

Magix.cz

Start – Ovládací panely – Hodiny, jazyk, oblast – Oblast a jazyk – Klávesnice a jazyky – Změnit klávesnice – Přidat…

setapouch

Nastaveni systemu → Textove pole → Vstupni zdroj k pouziti → +

Ondra10

Muzu Ti poslat programek s navodem. Po jeho instalaci budes mit funkcni klavesnici na azbuku – to znamena, ze pouzivas stavajici klavesnici s latinkou a text se pise uz v azbuce.
Doplňuji:
A nebo si stahni tenhle odkaz – tam mas vse vysvetlene a hlavne ten programek funguje.

http://www.slu­necnice.cz/sw/rus­ka/