jak si naši politici hrají???

Je podle vás v pořádku,že si naši politici hrají??? Hrají si za naše peníze??? Je to tak lepší??Kdo si hraje nezlobí??
Doplňuji:
Ještě dodám odkaz,kdyby jste netušili,co se mi honí hlavou?!

Nejlepší odpověď
vagra

Kdyby tam byli opravdu naši politici,navrhoval bych ostré náboje.
Možná by se domluvili,napříč politickým spektrem.
A nám by to pomohlo.
Ale takhle.....

Další odpovědi
anonym

A co tak si pohrat s nimi,nejit k volbam?A kdyz uz volit tak zadneho z nich co jsou uz u koryta.Dat jim na srozumenou,ze cesi nejsou tupci a zacinaji toho mit dost,toho zvaneni a slibovani,zadlu­zovani a jinych patricnych pro ne vyhod!Jsem odmladi rebelem a jen me to utvrzuje,ze neohybat hrbet,neslyset jejich volani o pomoc ke korytu,jejich sliby prirovnavam k lharum a zlodejum.Mezi obycejnymi lidmi je tolik skvelych lidi-kteri by mohli kandidovat a meli by ,a takovyto lide,kdyby se sjednotili,myslim ze by jim ukazali co je Ceska republika a Cesi.

panenka

Naši politici jsou darebáci kteří místo aby pořádně přemýšlely a konečně s naši zemi něco udělali tak jak vy říkáte si hrají houby pro nás dělají a ještě s našími penězi rozhazují jak kdyby to bylo a patřilo jen jim.

vagra

Teoreticky bychom věděli jak na ně,ale prakticky?
Násilím to řešit nejde,po dobrém to taky nejde…
Tak si ,jako správní češi,ponadáváme.

kropitko

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/199169-modry-tym-si-zahral-airsoft-podle-cssd-slo-o-vycvik-komanda.html