kekitka

jak si najit chlapa?

moje kamaradka navi jak si ma najit chlapa takže jestli to vite tak pište

Nejlepší odpověď
COVERENDER

Já bych ji poradil aby pri pohybu mezi lidmi byla všímavější a aktivnější, protoze z vlastní zkušenosti vim ze seznamky atd. moc nezabíraji a ze potencionální partner číhá tam kde by jste ho nikdy netušili.Vzdycky jsem se seznámil uplne náhodou,tam kde bych to nečekal,taktéž v situaci v které by to clovek necekal a byly z toho vždy pevné a skvele vztahy.Takze-být aktivní,nestydět se a koukat kolem

Další odpovědi
anonym

Nejdříve ho pozvat do restaurace a objednat mu to co mu chutná. Pak říct, že to zaplatíte za něj. A můžete si domluvit rande. Na rande říct/pozvat ho domů a doma připravit hostinu; brambůrky, salát a hlavně mít uklizeno pak řeknete, že si s ním zatancujete. A pak až bude na odchodu nabídnete mu doprovod domů. A během doprovodu domů se ho budete ptát, jestli se mu to líbilo. Pak ho třeba pozvete znovu nebo on pozve vás, a když k němu přijdedte, tak mu tu oslavu nebo hostinu chvalte a děkujte za ni.Až budete odcházet, tak mu mávejte. A eště při hostině si sežeňte jeho telefoní číslo. Další den mu volejte a popovídejte si s ním. A takhle to opakujte několik dní a pak si o ruku třeba řekne sám.A pak mu udělejte, nebo napište seznamkou přes internet a pošlete mu pár hezkých obrázkůa pozdravů. Hezký zbytek dne. Nashledanou. Honza

Retko

Hodne popularni jsou dneska internetove seznamky. A kdyz vam nekdo bude rikat ze je to dost blby, a podobne, tak mu neverte. Za poslednich nekolik let do dost pokrocilo. Takze za pokus to stoji…

panenka

SOUHLASÍM S COVERENDEREM ČLOVĚK MUSÍ BÝT VŠÍMAVÝ A DÍVAT SE KOLEM SEBE.PROTOŽE POKUD TOHLE NEDĚLÁ PAK SI HO NIKDO VŠÍMAT NEBUDE.AT TOHO DOTYČNÉHO KTERÝ SE JÍ LÍBÍ POZVE NA PROCHÁZKU,NA DISCO,NA LIMO A PO TOM SEZNÁMENÍ UVIDÍ ZDA JE TO TEN PRAVÝ NEBO NE.MYSLÍM SI ŽE URČITĚ AŽ PŘIJDE TA PRAVÁ LÁSKA TAK TO TÁ TVÁ KÁMOŠKA URČITĚ POZNÁ