Avatar uživatele
kekitka

jak si najit chlapa?

moje kamaradka navi jak si ma najit chlapa takže jestli to vite tak pište

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5202 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
COVERENDER

Já bych ji poradil aby pri pohybu mezi lidmi byla všímavější a aktivnější, protoze z vlastní zkušenosti vim ze seznamky atd. moc nezabíraji a ze potencionální partner číhá tam kde by jste ho nikdy netušili.Vzdycky jsem se seznámil uplne náhodou,tam kde bych to nečekal,taktéž v situaci v které by to clovek necekal a byly z toho vždy pevné a skvele vztahy.Takze-být aktivní,nestydět se a koukat kolem

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nejdříve ho pozvat do restaurace a objednat mu to co mu chutná. Pak říct, že to zaplatíte za něj. A můžete si domluvit rande. Na rande říct/pozvat ho domů a doma připravit hostinu; brambůrky, salát a hlavně mít uklizeno pak řeknete, že si s ním zatancujete. A pak až bude na odchodu nabídnete mu doprovod domů. A během doprovodu domů se ho budete ptát, jestli se mu to líbilo. Pak ho třeba pozvete znovu nebo on pozve vás, a když k němu přijdedte, tak mu tu oslavu nebo hostinu chvalte a děkujte za ni.Až budete odcházet, tak mu mávejte. A eště při hostině si sežeňte jeho telefoní číslo. Další den mu volejte a popovídejte si s ním. A takhle to opakujte několik dní a pak si o ruku třeba řekne sám.A pak mu udělejte, nebo napište seznamkou přes internet a pošlete mu pár hezkých obrázkůa pozdravů. Hezký zbytek dne. Nashledanou. Honza

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Retko

Hodne popularni jsou dneska internetove seznamky. A kdyz vam nekdo bude rikat ze je to dost blby, a podobne, tak mu neverte. Za poslednich nekolik let do dost pokrocilo. Takze za pokus to stoji…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

SOUHLASÍM S COVERENDEREM ČLOVĚK MUSÍ BÝT VŠÍMAVÝ A DÍVAT SE KOLEM SEBE.PROTOŽE POKUD TOHLE NEDĚLÁ PAK SI HO NIKDO VŠÍMAT NEBUDE.AT TOHO DOTYČNÉHO KTERÝ SE JÍ LÍBÍ POZVE NA PROCHÁZKU,NA DISCO,NA LIMO A PO TOM SEZNÁMENÍ UVIDÍ ZDA JE TO TEN PRAVÝ NEBO NE.MYSLÍM SI ŽE URČITĚ AŽ PŘIJDE TA PRAVÁ LÁSKA TAK TO TÁ TVÁ KÁMOŠKA URČITĚ POZNÁ

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví