Jak si nagelovat vlasy přímo nahoru?

Dobrý den. Mám otázku – jak si nagelovat vlasy,aby stály přímo nahoru? tady je obrázek – https://www.fa­cebook.com/pho­to.php?fbid=17­3424076177739&set=gm­.546199542123224&ty­pe=1&theater – pokud znáte nějakou stránku nebo tutorial na Youtube nebo z vlastní zkušenosti,prosim poradte :) děkuji :)

Odpovědi
iceT

Použít velmi silný tužící gel a prsty vytvarovat požadovaný tvar.Chce to trochu cviku a správnou délku vlasů,při delších vlasech pak už vlasy nebudou stát.odkaz je ale nefunkční,tak nevím,co za ůčes máš na mysli.