Avatar uživatele
sznamko

Jak si myslíte, že nakonec dopadne kampaň děkujeme odcházíme a vše kolem ní?

docela by mě zajímalo jak k tomu přistoupí politici a jaký to bude mít všeobecný dopad (podle vás)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, quentos, anonym, GM před 4834 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Kompromisem.Jiná možnost není,a to pro všechny zúčastněné,včetně nás,mlčících pozorovatelů.
Situace by se dramaticky změnila,kdyby v důsledku odchodů zemřel jediný člověk.
A přijde mi dost „eklhaft“ brát si jako rukojmí pacienty.

Nikdy jsem zvlášť nemiloval odbory,dnes.....

Vtípek: Doktor zvedne hlavu od mikroskopu a
třesoucím se hlasem říká kolegovi:„Tak to je totální konec.Líné spermie založily Odbory.“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Nevím jak dopadne,ale jakýkoliv výsledek bude zpochybňován jednou nebo druhou stranou.Můj názor je,že každý z lékařů,který se připojil k této akci,porušil slib,který složil při převzetí diplomu.V jakém­koliv oboru lidé mění místa a přecházejí k jinému zaměstnavateli.To je v pořádku.Ale pokud se nějaká skupina rozhodne pro nátlakovou akci tímto způsobem (kde skutečně mohou být ohroženy životy lidí) a ještě to jejich předáci prezentují v médiích tak, jako by jim kvůli mzdě,kterou pobírají hrozilo vyhynutí,pak je podle mého jediné řešení.Dodržet jejich výpovědi,pokud možno je nahradit a zvažovat i odebrání licence.Možná nebude od věci,abychom se svého ošetřujícího lékaře(ve státním zařízení) zeptali jestli je také součástí této nátlakové akce, a pokud ano,raději se snažit přejít k někomu jinému.Nakonec, jde přece o naše zdraví. Nebo ne?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Od samého počátku věřím v dohodu v kompromis, kdy každá strana konfliktu sleví za svých požadavků. A lecos se rýsuje. Jenže být na straně doktorů, tak skutečně požaduji jasné záruky, že problémy se budou řešit a ne odkládat jak je zvykem.
Nicméně požadavek na vzetí do práce všechny co v rámci kampaně podali výpověď se mi nezdá seriózní, od odborů jež přehnané. Nemocnice která si již náhrady našla má nové pracovníky a hotovo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek