Klarka ♥

Jak si myslíte že konec světa příjde?

Moc by mě zajímalo jak si někteří z vás představujou konec světa..

Nejlepší odpověď
beer

Jednou přijde jakýsi konec určitě, ale k představám o tom nemám žádný důvod. Musím totiž denně řešit spoustu praktických věcí nutných k životu ))

Další odpovědi
LysoňXXX

Pokud se nezničíme navzájem jadernou válkou či jinou, tak až vyhasne slunce a to bude ještě nějakou dobu trvat. Potom mě napadá ještě náraz nějakého mimozemského tělesa.. Nemoci atd už tu bylo a pořád tu jsme :)

anonym

Ani o tom nebudeme vědět, že nás něco smetlo, ohrozilo.

anonym

Myslím si že nejdříve to začne přírodními katastrofami,(sop­ky, povodně, tajfuny) a v důsledku přírodních kapastrov začnou vybuchovat jaderné elektrárny, popř. jiná zařízení, která buď nesmí přijít do styku s vodou nebo s tepelnými zdroji.

Nuk nuk

Pokusem o nastolení světové vlády. To může přijít dvojím způsobem, buď násilím – válkou – které povede k ovládnutí světa, nebo naopak relativně mírovou cestou, třeba pod záminkou zabránění válkám apod. a pod zástěrkou líbivých humanisticky znějících zásad. (K obojímu existují dnes určité náznaky).
Protože ale vládnout celému světu demokraticky není možné, bude tento systém (postupně) nabírat totalitní formu. Ta povede k nepokojům a k sebezničení lidstva.

ivzez

Podobně jako jeho vznik.
Doporučuji Primu ZOOM, která teď promítá zajímavé dokumenty
o vzniku Země a jejím vývoji vč. vývoje života.

tomasstir325

21.12.2012 v 11:11 začala transformace Země a lidstva do jiné dimenze (frekvenčního pásma), přesněji do 5D a skončí to někdy 2017–2022 a pro duchovně nevyvinuté jedince až klidně 2250. Tak si myslím, že bude konec našeho světa, ale toho trojdimenzionál­ního. Já vím, tady budu trochu považován za blázna, ale co, většina lidí jsou zmanipulované duchovně zaostalé ovce, které neuveří snad ani tomu, že za tejden je pondělí ;))

Andre5000

Dojdou zásoby ropy.