huxa

Jak si myslíte, že byste zvládli být na celé Zemi sami?

Kdyby se přecejen za ty čtyři dny něco stalo a všichni by zemřeli kromě vás

Nejlepší odpověď
badisko

pohoda…par let pak vavrat prirody a tvrdej boj o preziti…ale jinak by mi to vadilo asi jak vcem..

Další odpovědi
bolak

Svět bez každodeního přísunu urážek a menotrských přípomínek od Dr.Axla? No to by byla nádhera :)

Vy ostatní byste byli přijatelná oběť. ;)

hanulka11

Nepřemýšlím o takových věcech – proč bych měla zůstat zrovna já- véééééééééélikej nemysl …

Rocker

Nedovedu si to představit,jsem rád mezi lidmi.Navíc by to nebylo asi nic jednoduchýho,za několik měsíců by začaly docházet zásoby jídla,nikdo by nevyráběl elektriku,vlastně bych si musel všechno obstarávat sám.Asi by mi z toho po půl roce šlehlo.

pusinka50

Hrozná myšlenka. Snažila bych se přežívat a neustále hledat dalšího, který přežil, ať člověk nebo zvíře, o sebevraždu bych se nepokusila, ale možná bych zemřela hladem, žízní a tak, doufám, že by to bylo aspoň někde na písečné pláži u moře a ne v Praze