jirka F

Jak si myslíte že by mohli lidé přežít v budoucnost na Marsu když tam je vesmírné záření a radioaktivní záření ?

Nejlepší odpověď
gecco

Řekl bych, že to vesmírné záření (=radioaktivní záření) není největším problémem pro přežití člověka na Marsu…
😉
___

Další odpovědi
anonym

Žábra s UV filtrem?

zjentek

bylo by to nejspíš hodně odříkavé …

lexx

záření sem, záření tam…ale bez piva ?! ani tejden…

jirka F

Vedlejší otázka (diskuzní) Jak by lidé na marsu přežili bez vody a kyslíku ?

gecco

Ujišťuju tě, že bez vody a kyslíku člověk nepřežije…
😉
_____________­_________

Jirko – nechceš se věnovat studiu přírodních věd?
Už středoškolské znalosti by stačily k odpovědím na tvé otázky…
A současně by tě napadla spousta otázek dalších…
😉

anonym

Ale to fakt bylo včera ve zprávách, že se lidi chystají obydlet mars…

gecco

To jo – ale ještě pár set let si to budou nacvičovat…
😉

anonym

Genetická mutace alias dar od boha.