martin14

Jak si můžu vydělat v 15?

Jak bych si mohl vydělat teď před Vánocema, už je mi 15 a chtěl bych si na Vánoce něco vydělat, díval sem s už na nějaké stránky ale žádne vhodné brigády sem tam nenašel

Odpovědi
lenisek01234

Můžeš roznášet noviny.Taky bych si chtěla vydělávat něco ale je mi teprve 13 let.Počkej aspon do 16 v 16 letech už nějaký berou brigádníky ;)

www

Stačilo si přečíst starší odpovědi na stejnou i podobnou otázku zde:

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=Jak%20s­i%20m%C5%AF%C5%BE­u%20vyd%C4%9Blat%20v%2015

Tom20

No fakt nevím,ale zkusil bych sbírání šípku,prej to někde vykupujou 300kč za kilo.Sám sem žádnou brigádu nenašel.