miky1999

Jak si můžu ve svých 12 letech vydělat nějaké peníze?

Prosím nepište že prací pro známé nebo rodiče. Nějaký originální nebo nějaký netradiční způsob . Díky

Nejlepší odpověď
www

Mimo toho co nechceš těžko. Podle zákonů to totiž nelze. Zkus net, jenže to jsou většinou podvody, nebo cosi hraničího se zákonem (rozesílání spamů ap.)
Zkušenost

Další odpovědi
Michal Kole

Bohužel legálně to nejde.

jedině nějakou uměleckou nebo SPORTOVNÍ činností (NAUČ SE PLAVAT a udělej 50m bazén POD VODOU za 25 sekund)