Anička-kešu

Jak si můžu udělat na vlasech ( dlouhých ) opravdu hezkou patku? Musím chodit ke kadeřnici?

Odpovědi
Gigul

No můžeš to zkusit sama , ale to opravdu nedoporučuju ;)

anonym

Zkus žehličkou, nic nezkazíš, ale jestli jsi to ty, tady na tý fotce, ta hezká blondýnka, tak bych ti mohla jen závidět, já mám vlasy rovné, abych je měla jako ty, musela bych nosit pořád ty otravný natáčky, takže to radši zapletu, nebo do copu, a asi po deseti cm gumičky, vypadá to, jako bych měla na zádech pět buřtů 🙂
Doplňuji:
tady ti házim jednu patku 🙂
http://www.you­tube.com/watch?v=1t9CEF­RGhPM

upííír

pokud máš kudrnaté nebo vlnité vlasy nedoporučuju, já jsem to zkusila a i když si to pokaždé vyžehlím, stejně se mi to zvlní a zkrepatí,