KARI05

Jak si můžu tady změnit obrázek kromě obličejů, co si tu může vybrat každý?

Nejlepší odpověď
anonym

Ve svém nastavení si v profilu nahraješ obrázek, který chceš.

– Nová možnost vlastního avatara

Milí uživatelé, rozšířili jsme pro vás možnosti profilu o vložení vlastního avatra. Nyní můžete požít vlastní obrázek nebo fotografii jako avatara profilu.

Tuto možnost naleznete v nastavení profilu, v záložce profil, kde je u výběru avatara přidáno tlačítko „vybrat soubor“. Tímto tlačítkem zvolte soubor obrázku ve vašem počítači, který bude nahrán jako avatar. Maximální velikost souboru je 1 MB.

Nepoužívejte prosím, vulgární či jinak nevhodné fotografie a obrázky, ty budou z profilu odstraněny.

Další odpovědi
gecco

Jinou možností je, pokud se přihlásíš přes účet FB – tvá profilová fotka se automaticky stane tvým avatarem tady..
😉

anonym

Kdybys nevěděla co a jak, tak se ozvi v diskuzi. Poradíme, posloužíme. 🙂

anonym

Zabalíme,klaníme se ,to by bylo.

pizlicka

😁 vy dva jste hrozní,fakt.jak dva pingpongové míčky.kdyz neprovokuje jeden,tak začne druhý 😁