KOPRETINNKA

Jak si mužu stahnuty film přehrat na dvd, aby mi to hralo v dvd?

AHOJ mohl by mi někdo poradit jak si mužu stahnuty film přehrat na dvd aby mi to hralo v dvd? zkoušela sem to přes nero film se mi přepalil ale v dvd mi to nehraje a nikomu jinemu take.

Nejlepší odpověď
NickD

Musíte použít některý z programů pro převod filmu na formát,který podporuje vaše DVD nebo převést film přímo do formátu DVD.Programů je celá ředa.Já používám Any DVD Convertor.Ten umí nejen převádět z DVD na různé formáty,ale i jiné formáty převést právě na formát DVD.Pak už jen stačí převedený formát vypálit na medium třeba pomocí Nera a je to.

Další odpovědi
dudu

Většinou s úspěchem stahuji film přes torenty, pak uložím do složky filmy, poté převedu na AVI přes FormatFactory. V Neru je třeba vybrat z nabídky obsah disku a to variantu bez možnosti volby nahrávání. Pak jde přehrát na videu. Pozor na nabídku Nera, protože DVD vypálené přes jinou nabídku jde přehrávat pouze na PC. Dodnes jsem nepřišel na důvod proč pouze takto, ale jinak to nefunduje.