antík

Jak si můžu odstranit všechny facebookové stránky, na které jsem dal ‚to se mi líbí‘ ?

Abych neměl nadále žádný like u jediné stránky, nechce se mi těch 200 stránek odznačovat po jedné..

Odpovědi
crissi

Zaprvé : nevím proč bys je měl odstraňovat.
Zadruhé: máš pravdu že 200 stránek není zas tak málo.
Zatřetí : než ti někdo napíše jak, zkus to po jedné.

terry

Asi je budeš muset odlikovat po jedné.
To proto, abys příště neoznačoval, že se ti něco líbí bez rozmyslu.

anonym

Označoval jsi je jednotlivě, tak si dej tu práci zrušit označení jednotlivě. Aspoň příště zvážíš, co všechno se ti vlastně „líbí“.

Rud Litag

Někomu jsi radil. ať si jako student koupí za 2000 Kč Office, tak až mi také zaplatíš, poradím!