Jak si můžu dělat poznámky do přijatého emailu?

Jak si můžu dělat poznámky (připsat,přeš­krtat,vepsat) do přijatého emailu

Nejlepší odpověď
quentos

buď si ho zkopírovat do Wordu, nebo zmáčknout „odpovědět“ a místo adresy příjemce dát svou vlastní. Mail se pak zobrazí v odpovědním modu, který lze upravovat. Následně si ho (upravený) lze poslat sám sobě.

Děda Louda: právě proto jsem k tomu dodal „místo adresy příjemce dát svou vlastní“.

Další odpovědi
Hlada

quentos …nebo uložit do Konceptů.

Děda Louda

Ku quentosově odpovědi:
Mail je potřeba sám sobě PŘEPOSLAT, nikoli ODPOVĚDĚT. To by přišel zpátky původnímu odesilateli.

quentosi, máš recht. Mě to takhle ale přijde elegantnější a pohodlnější.