Jak si může vydělat peníze obyčejný teenager?

Je možné že si můžu vydělat peníze online nebo nějakým jiným způsobem?Je mi 14 let a jsem kluk.Nevím jestli je to pouze od 18 ale existuje nějaká práce či něco podobného kde bych si mohl vydělat alespon pár peněz?

Odpovědi
arygnoc

určite, neviem či práve internet je práve tou správnou cestou (klikačkám neverím, platené e-maily sú beh na dlhú trať, i keď neistý), leda by si vymyslel zárobkový web.

Ale ponúkajú sa iné možnosti:
zber druhotných surovín,
venčenie psov v okolí,
kosenie trávnikov (u súkromných osôb),
robenie nákupov,
prípadne, ak ovládaš niečo viac na počítači, nejaké programovanie, vkladanie dát a pod.,
a iné služby, fantázii sa medze nekladú.

Musíš si uvedomiť, že zarábanie peňazí stojí v prvom rade ČAS (veľa času, ako na to prídeš, keď budeš starší), že dostať sa ku peniazom sa nedá iba tým, čo ťa baví (a ak áno, je riziko, že ťa to čoskoro prestane baviť – myslím tým tú obľúbenú činnosť).

Priznám sa, nemá ani potuchy, ako je to s legislatívou – koľko môžeš zarobiť, akú daň musíš odviesť a pod.

Ale možností je dosť, len sa poobzeraj okolo seba a niečo nájdeš.