Pokročilý

Jak si může dítě vydělat peníze?

Dobrý den, chci se zeptat jak by si mohl můj čtrnáctiletý syn vydělat peníze.... pořád se mě na to ptá a mě osobně nic nenapadá..... máte někdo nějaký tip???? vím že děti nesmí dle zákona pracovat ale vydělávat si snad mohou ne???? popřípadě jak....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Snad jedině doma honorovat nějaké nevšední náhodné práce. Pomoc někde u sousedů nebo v okolí, například sekáním trávníku a podobně.
Sběrem starého papíru.

Další odpovědi:

Zlatý

Ze zákona nesmí pracovat,ale vydělávat si mohou? Hm,tak to by mne také zajímalo jak to jde bez práce.Samozřejmě myslím legálně!

o máte vy za povolání? nemohl byste svého syna nějak uplatnit?
Jinak sběrem různých surovin (papír, kov, ...)

Poté mě ještě napadá, že by mohl nějaké nerosty spírat, ale s tím by si asi moc nevydělal

Pokročilý

sběr léčivých bylin...

Mého syna by na sběr bylin nebo papíru už asi nikdo nepřemluvil. Několik desítek dolarů měsíčně si vydělává na internetu. Jelikož ještě nemá občanku a ani kreditku, souhlasila jsem s tím, ať si zaregistuje na jeden z mých účtů a někdy se nestačím divit, co tam v těch výpisech každý měsíc přibývá za částky! Navíc každý měsíc "jeho kapesné" postupně roste! Myslím, že do Vánoc mu začnou chodit platby nad 100$. Protože přes léto vydělával do 80$ měsíčně a v září přišlo 89dolarů, což je za ten rok a půl, co si takhle "hraje" zatím nejvyšší výdělek!
Já jsem přesvědčena, že když na to máte buňky, tak se vydělávat na internetu dá...

Zdroj: http://www.vydelek-na-internet u.maweb.eu

Diskuze k otázce

Pokročilý

Lgee

Bar-bi neříkej já Vydělávám okolo 60 tisíc /mes

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.