Galax

Jak si může dítě vydělat peníze?

Dobrý den, chci se zeptat jak by si mohl můj čtrnáctiletý syn vydělat peníze… pořád se mě na to ptá a mě osobně nic nenapadá..... máte někdo nějaký tip???? vím že děti nesmí dle zákona pracovat ale vydělávat si snad mohou ne???? popřípadě jak…

Nejlepší odpověď
Drap

Snad jedině doma honorovat nějaké nevšední náhodné práce. Pomoc někde u sousedů nebo v okolí, například sekáním trávníku a podobně.
Sběrem starého papíru.

Další odpovědi
tom004

Ze zákona nesmí pracovat,ale vydělávat si mohou? Hm,tak to by mne také zajímalo jak to jde bez práce.Samozřejmě myslím legálně!

anonym

o máte vy za povolání? nemohl byste svého syna nějak uplatnit?
Jinak sběrem různých surovin (papír, kov, …)

Poté mě ještě napadá, že by mohl nějaké nerosty spírat, ale s tím by si asi moc nevydělal

fesoj

sběr léčivých bylin…

Lgee

Bar-bi neříkej já Vydělávám okolo 60 tisíc /mes