Kristyna4444

Jak si morče může obrousit dolní zuby, pokud nemá dočasně horní?

Mému morčeti se zlomili dva přední horní zuby. Vím, že mu za určitou dobu dorostou, ale chci se zeptat: Když dočasně nemá horní zuby, nemůže tedy obrušovat ty dolní. Jak to mám vyřešit? Děkuji

Nejlepší odpověď
www

Jak to máš řešit ty? Nijak.
Morče to zvládne samo i bez lidské pomoci 😉
Pokud bude mít viditelné problémy s spříjmem obvyklé potravy, navštiv veterináře.
Zkušenost

Další odpovědi
beer

Ale může, neboj. I nadále mu dávej tvrdé k obrusu, to morče si problém bude řešit samo ))