Josef 2000

Jak si mohu založit vlastní wifi ?

Nejlepší odpověď
Löwe

Pokud se na to ptáte tady, raději se o to ani nepokoušejte.

Další odpovědi
gecco

Co je to „vlastní wifi“???
___
Když budu chtít, založím si ji během asi pěti minut (a z toho budu čtyři koukat do lednice, co je tam dobrého)…
😁
___
Studuj…
😉

AmazedWolf

Musíš si koupit Wifi router.
U routeru by měl být návod, ale asi né v češtině. Návody jsou i na internetu.

cochee

Jak? Řekl bych, že… velice obtížně…

SteimlX

třeba já mám huawei takže takhle
https://www.o2­.cz/osobni/techzo­na-modemy-pro-adsl-vdsl/huawei-echolife-hg520i.html?ar­ticle=229581
napiš do googlu– jak aktivovat wifi (název routru) — třeba

Dochy

Nepíšeš žádné další podmínky… Jak jseš připojen teď, proč chceš WiFi, co očekáváš v budoucnu…

Standardně, pokud budu předpokládat, že chceš mít doma WiFi síť s internetem pro notebook/tablet, potřebuješ nějaké připojení k internetu (ethernet, ADSL, WiFi 😉 ) a WiFi Acces Point nebo router, který Ti toto připojení nasdílí přes WiFi síť. Pro správnou konfiguraci musíš znát alespoň základní pojmy abyses vyznal v návodu. Bacha, Access Point a Router jsou zařízení s různými vlastnostmi (ale většina současných WiFi modemů/routerů/AP podporuje vše a funkci zvolíš při konfiguraci)

Human

Wi-Fi routerom