Zlatý

Jak si mohu hromadně navolit číslo stopy u zvukových souborů?

Chci si sloučit tři CDčka dohromady. Problém je v tom, že každé má své stopy 1-15. Takže mám defacto třikrát ve stopách 1-15 písniček. Jasně, pokud si kliknu na jednu písničku, dám pravé tlačítko, Vlastnosti - Podrobnosti, mohu si ji tam navolit ručně.

Jenže dělat to takto u 45 písniček se mi nechce (zvlášť, když si tak plánuji udělat i další CDčka). Lze to nějak obejít? (Tedy aby nebylo číslování 3× 1-15, ale 1× 1-45.)

Zkoušel jsem označit vše, dát Vlastnosti-Podrobnosti, ale u "Zvukové stopy - #" nevím, co mám zadat, když zadám jedno číslo, označí se mi tak všechny a nic jiného (pomlčky, tečky... - že bych to označil příkazem 1..45) mi to nebere.

Neměl by prosím někdo nějakou radu? Nejraději bez instalování nějakého programu, jen ve windowsovském rozhraní, ale v nejhorším beru i jakýkoliv program.
Doplňuji:
Předem děkuji za jakékoliv rady!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkušenost s tím nemám, ale zkus si vybrat, snad něco najdeš:
www.google.com/…
Doplňuji:
A ještě cosi:
www.dwn.cz/…

Další odpovědi:

To je otazka pro mimozemstany !! ? Ja chci take cd cko. :-) -iv-

Diskuze k otázce

Zlatý

chudst

Tak. Nakonec jsem si nasel po temer hodine hledani toto: http://www.smash.own.cz/… :) Ale dekuju www, ze se snazil!

Zlatý

chudst

--iv--: to neni otazka pro mimozemstany xP Mimozemstani si nepotrebujou udelat poradek v aute a zredukovat 40 CDcek na alespon polovinu :)

Jenze aby fungovaly nektere CDcka spravne (napriklad mluveni - Harry Potter) a nebyly kapitoly na preskacku, musim si je oznacit zvukovou stopou.

Zlatý

chudst

--iv--: to neni otazka pro mimozemstany xP Mimozemstani si nepotrebujou udelat poradek v aute a zredukovat 40 CDcek na alespon polovinu :)

anonym

Tak nejen otazka pro mimozemstany , ale i od mimozemstana ! Tolik CD v aute ? Ja tam mam 3 ! :-)) Depesaky a U2 :-)). Dnes koncim . Dobrou. -iv-

Zlatý

chudst

Joo, tolik CD v aute. Tak relativne hodne jezdim a poslouchat tri porad dokola... nevim, myslim, ze pak bych je uz nechtel v zivote slyset :) Takhle tam mam X CDcek, ktere si muzu na cestach pustit.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.