Zuzik

Jak si mám zvětšit rifle, které mi jsou úzké přes boky a nahoře u stehen?

Dostala jsem od své známé sice obnošené, ale hezké rifle. Libí se mi a nosila bych je, ale mám potíž v tom, že mi jsou úzké přes boky a v oblasti stehen. U stehen jakože nahoře. Zkoušela jsem je namočit a pak natáhnou na kbelík, aby byli co nejvíc našponované. Ale výsledek žádný. Nevíte jak je mám nějak jinak zvětšit? Předem moc děkuji.

Nejlepší odpověď
zjentek

upravit džíny tak, aby to plnilo tvé požadavky, můžeš pouze takto- všití klínu do zadního dílu, nebo všití klínu do kroku, nebo všití klínu do boků. Ty stehna budou asi problém. Najdi švadlenu a poraď se, vím, že všití klínů u džínů vyjde cca na dvě stovky za klín. Proto je lepší všívat klíny do boků, jsou totiž dva a dáš asi 250kč, což je výhodnější, víc to povolí a líp to vypadá ,)

Další odpovědi
Louise:3

Můžeš to presit.. Ale dá to docela dost prace