vendula2255

Jak si mam zrusit facebook?

furt mi kazdy pise a me ten facebook nebavi co mam delat?

Nejlepší odpověď
led

Podľa mienky majiteľa FB každý, kto sa raz registroval, sa stáva jeho majetkom. Zdrojom jeho informácií a to sú peniaze. V nastavení si dajte všetko na neverejné, všetko vymažte, skúste si zrušiť účet a viac sa neprihlasujte, aj keby ste siloumocou chceli. Bude vám síce do mailu posielať avíza, ale presmerujte si to do spamu a nereagujte. Je to hra na nervy. Po čase, keď už nebude mať miesto vás odloží medzi nepoužiteľných. Ale počítam to na niekoľko rokov.

Další odpovědi
anonym

kliknite na tento odkaz a potvrďte
terry-na FB sem nebyl půl roku a stejně se mu nezmazal účet

Zdroj: https://www.fa­cebook.com/hel­p/contact.php?show_for­m=delete_accou­nt

pokazdejinak

v tomhle článku je návod:
http://techne­t.idnes.cz/mu­site-trikrat-kliknout-a-14-dni-pockat-pak-se-facebooku-zbavite-navzdy-1ex-/sw_internet.as­px?c=A110627_173239_sw_in­ternet_pka
hlavně se pak nesmíte nikde přes fb přihlašovat

terry

Nepřihlašovat se.

ajťák – já vím, že se nezruší, ale když ho nebaví, nemusí se nepřihlašovat.
A…půl roku není moc dlouho.