jakho

Jak si mam zlepšit moji AJ?

jak si mam zlepšit moji angličtinu neznáte nějaké typy?

Nejlepší odpověď
ten který je

Nevím odkud jsi a kolik ti je ale kdyby si byl z většího města tak zkus navázat kontakt s turisty někde třeba v restauraci.Kon­verzací se hodně naučíš.Nebo zkus nějakou brigádu v zahraničí.Jo a ještě něco – Britové kteří jezdí na sobotu a neděli se akorát k nám opít nejsou vhodnými učiteli angličtiny ale učiteli pití.Pozor na to! 🙂

Další odpovědi
anonym

Nevím,na jaké jsi úrovni.Chtělo by to asi mluvit. Nebo alespoň pasivně.Je spousta angl.rozhl. a TV stanic.Nechat to běžet jako kulisu.Dělá to malinké divy.Podvědomí-velká čarodějka.

FOG

Ja jsem se ucil podle televize.Anglicke titulky a v ruce slovnik.