Adelajzna

Jak si mám získat ve třídě respekt ??

Nikdo ze třídy na mě nemá vubec žádný respekt !! Jak si ho mám získat ??

Nejlepší odpověď
Larissa

Dokaž něco, dej o sobě vědět!

Další odpovědi
Lorrien

Ke mně jej také nikdo nemá. Ani to nevadí, protože pak od Tebe něco očekávají a jsou kritičtí. Nejlepší je prosadit se jako vtipálek, nebo inteligent, můžeš třeba být „vrbou“ – všichni si budou chodit k Tobě stěžovat ;) Ale jestli tolik toužíš po respektu, tak bys na to měla jít nenásilnou cestou ;)

Michal Kole

Musíš umět něco co ostatní neumí a ocení to, např. se nauč plavat.

Bohužel mezi puberťáky spíš zaujmeš „debilitami“ než že se naučíš na jedničku s hvězdičkou.

Já jsem s tím měl taky problém, že když jsem něco uměl tak to nikdo neocenil a když mě ujeli nervy a otevřel jsem si pusu na učitelku tak jsem sklidil aplaus.

Nejlepší je asi nezájem od spolužáků co nemají rozum ignorovat a snažit se zapůsobit na inteligentní lidi.

Ladič pian

Jestli nejste učitelka tak se o to nepokoušej, dělej si svoje, starej se o sebe. To je respekt. Svět jde do záhuby, jdi proti proudu.