Jak si mám získat kamarády?

Zdravím, chtěla bych se zeptat jak si mohu získat více kamarádů. Ve škole nejsem moc oblíbená. Od páte třídy k nám začala chodit jedna děsná holka, která musí být vždy středem pozornosti. Všem skazila přátelství a i to moje. Měla jsem nej kamaráda a kámošku, ale kamarád se na ni chytl a pak roztrhla naši partu a začala nás pomlouvat.I teď je pořád stejná. I v nové třídě jsem si moc kamarádů nenašla. Jen jednu dívku, se kterou se dá fakt dobře popovídat, ale ostatní jsou na nic. Vždy, když něco řeknu, tak je to špatné. Příjde mi, že něco dělám špatně, ale nevím co. A kamarádu z okolí mám jenom pár. Prosím poraďte.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

To jsem nikdy neřešil, ale je rozdíl kamarád a přítel, kamarádů spousta, ale přátel na prstech jedné ruky. Prostě si jiná, nejsi tuctová a to odrazuje druhé.

Další odpovědi:

Bronzový

zkus číst. Každá přečtená knížka ti poodhalí svět kolem tebe. V mnoha dobrých knížkách se dozvíš o přátelství a kamarádsví. Pokud tvá otázka ve skutečnosti zní- Jak si mám zlepšit svou osobní popularitu? tak na to jsou taky knížky jako třeba http://knihy.abz.cz/…

Zlatý

Taky jsem nebyla oblíbená,jedna kamarádka mi stačila a ostatní byly slepice,které zajímaly jen šminky a kluci a hezké oblečení.

Bronzový

je to jednoduché, svou empatií můžes nejlpe získat přátele. Všechno je to o tom, jak přemýšlíš a vyhodnocuješ informace... Nesmíš se bát mluvit a říkat své názory. Život není o tom, kolik přátel máš. Důležitější je, jestli ti přátele pomůžou, když bude třeba.

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

ponovotny,
ta kniha nebude moc vhodná
pro malou žačku 5 třídy asi..

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.