lucik-pucik

Jak si mam ziskat duveru u rodicu?

Moji rodice najednou zakazuji se stykat s mym pritelem a nesmim ja a ani on za mnou chodit.Byla jsem totiz jednu noc u pritele a rodice o tom nevedeli.Prasklo to a ted mi nikdo neveri,jsou na me nastvani a chteji mi dat dozor.Bojim se,ze takhle o pritele prijdu!

Odpovědi
Linamo

Jo, lhat se nevyplaci. Duvera se ziskava zpatky velmi spatne. A kdyz budete lhat rodicum, muze se pritel dovtipit, ze budete pak lhat i jemu (schopna toho) a to pro vztah neni dobre…

Navrhnete, ze pritele chcete predstavit (rodicum), pokud na to on pristoupi a ze vas zajima jejich nazor na nej… To by mohlo na rodice zapusobit, ze to neberete na lehkou vahu a ze vam zalezi na jejich nazoru a pristupu k tomuto ci dalsim budoucim vztahum…