slipknotak

Jak si mam zaridit volne minuty a esemesky zdarma u vodafonu ?

prosim popiste mi jak mam vse udelat jeste sem nic takoveho nedelal a hodilo by se mi to dekuji

Nejlepší odpověď
Vodafone

Dobrý den,
zavolejte nám prosím na *077 nebo 800 77 00 77. Rádi pro Vás připravíme nabídku služeb podle požadavků, které předložíte.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz

Další odpovědi
pusinka50

Na kredit to nejde, musíš platit měsíční paušální částku a kolik volných minut a esemesek měsíčně chceš mít, tak takovou výši paušálu si necháš od Vodafonu nastavit. Zkus si předtím teoreticky propočítat, kolik sms asi napíšeš za měsíc a kolik potřebuješ volných minut na volání a do jakých sítí, aby se ti paušál vyplatil. V paušálu máš nastavené minuty volání a počet sms zdarma, co provoláš či propíšeš navíc, o to se ti navýší faktura. Toto pak musíš řešit na prodejně, kde zažádáš o paušál, protože musíš podepsat smlouvu. Je to dost jasné? 🙂

roxy52

Co takhle zavolat operátora ? Oni tam jsou od toho,aby pomohli.

Mapel

Množí se tu stále stejná otázka, ale přece nejlepší informace dostanu u zdroje a to zdarma.