Zuzik

Jak si mám vytvořit vlastní disain?

Prosim vás poraďte mi jak si mám udělat vlastní záhlaví na blog. chci ty fotky nějak nakombinovat aby to byla jakoby tapeta. budu to dělat o seleně gomez. Tak neváhejte a prosím pište

Nejlepší odpověď
lilibou

nejjednodušší je to vkládat a upravovat v malování a potom normálně uložit jako jpg..ale profesionálnější a hezčí e to v adobe photoshop..tam se to dá různě stínovat měnit a design bude určitě tvůj vlastní a originální

Další odpovědi
SinceX

Tento tvůj dysain se jmenuje „layout“ nebo „webdesign“. Vytvoříš si ho ve Photoshopu. Na internetu najdeš mnoho návodů, jak vytvořit skvělý layout na blog, webovky etc., a různé návody na Photoshop..:)

anonym

spíš než malování použijte alespoň editor který umí pracovat s vrstvami a podle potřeby je nějak vzájemně barevně prolínat, vrhat stíny a podobně … nemusí to být hned ten nejdražší ze všech, s tímhle už si poradí i zdarma dostupné nátroje stejně dobře.

//

photoshop by na takové hraní byl až zbytečně nepřiměřeně drahý – tento editor se uvádí vždy jako první jen proto, že jeho název stihl zlidovět, ne však proto, že by byl vždy optimální

zkus snad raději http://www.GIM­P.cz/ke-stazeni/ , ten nestojí vůbec nic a zvládne vlastně totéž … na adrese http://www.GIMP.cz/ jsou pak v češtině tutoriály pro začátečníky, různé tipy rady i celé knihy jen o tomto grafickém editoru a jeho nástrojích, postupech úpravy fotografie a samotných filtrech …

2/
… jako doklad toho ze porizovat pro amaterske ucely drahy photoshop je hloupost, poslouzi uz jen tento webový editor ktery muzete pouzivat zdarma jen po klepnuti na adresu www.pixlr.com/e­ditor , je to velmi velmi podobne prostredi, a zakladni ani stredne pokrocile funkce mu nechybi – vhodné na zkoušku (přepněte si hned na češtinu nahoře v menu Languages->čeština).