ClavinCZ

Jak si mám vybrat Herní stolní PC ?

Ahoj chtěl bych Herní stolní PC ale vůbec nevím podle jakých parametrů si mám vybrat chtěl bych nějaký PC který rozjede hru League of Legends tak na 140 FPS kdyžtak sdílejte své PC a řekněte jestli je dobré ale raději bych aby jste mi s těmi komponenty pomohli ;)

Odpovědi
Quimby

FPS na RAM skoro vůbec nezáleží.
Proč potřebuješ 140FPS, to máš 140Hz monitor?

Dobré by bylo napsat cenu, jinak ti můžu říct PC třeba za 30, kterej LoL určitě zvládne :D

rrihamirek1

LoLko rozjede téměř dnes každý počítač.Ovšem pokud to chceš na tak moc FPS tak se dívej na co největší RAM.

trpaslicek

Hlavne hledej dobrou grafiku…ale jak psal Quimby, dobre by bylo napsat cenu. Samotna grafika te nevytrhne, ve starem pc to neuchladis.. no proste by bylo dobre urcit si nejakou castku co bys chtel investovat, pak ti tu urcite nekdo poradi lip..