I am devil

Jak si mám svýšit IQ?

Doplňuji:
Jak si mám zvýšit IQ?

Nejlepší odpověď
kidsister

V podstatě souhlasím s ocko. Hlavně nezahálet:)

A doplnění pro Bohemica: „Neš?“ Začni mluvnicí:)

Další odpovědi
Drap

IQ je dané. Můžeš se naučit spoustu věcí , ve spoustě se zdokonalit, tím se podstatně zvýší tvůj celkový přehled. Ale IQ se nedá nastudovat

anonym

Začni mluvnicí č.j. je to učivo základní školy…:D
Doplňuji:
Neš to vylepšíš, neměl bys mít zatím jméno „i am deBil“?

hanulka11

Hodně číst,studovat , zajímat se o vše , prostě mít zájem o věci a dění kolem sebe .

Děda Louda

Marno. Je pozdě.

anonym

Na nic není nikdy pozdě. Na IQ má částečně vliv i prostředí, v němž se pohybuješ. Pokud cítíš potřebu zvýšit svou inteligenci, musíš na to jít ze strany zvýšení vědomostí. Chce to nenechat mozek zahálet, ale snažit se ho naopak co nejvíce zaměstnávat. S čím hnout nejde, je inteligence vrozená. Rozšířením si obzorů ale můžeš naopak svým vzděláním spoustu vědomostí získat a naučit se je používat. I o tom je inteligence.

anonym

Už tím,že se naučíš češtinu.

jmhad

Já souhlasím s Drapem,,ale i mozek se dá cvičit.Nedávno tu byla otázka,jakou vysokou školu bez matematiky.A právě matematika je jedna z cest,jak začít tu šedou kůru mozkovou trénovat.Nedosáhneš sice IQ 160,ale budeš se cítit lépe.