Martin Tomča

Jak si mám rychle sehnat kámoše?

Je mi 15 let.

Nejlepší odpověď
marci1

Sehnat dobrého kámoše asi nepůjde sehnat tak rychle. Pokud nemáš ve škole spolužáka, se kterým by sis rozuměl a měli byste podobné zájmy, zkus začít chodit třeba plavat do bazénu, začni chodit hrát fotbal nebo nějaký jiný sport. Třeba budeš mít štěstí a dobrého kámoše tam poznáš ! 🙂 Hlavně neseď doma u počítače nebo mobilu. 🙂 Hodně štěstí.

Další odpovědi
zjentek

rychle se ani pes nevysere

anonym

K čemu kámoše?ty jsi jinej?co tím chceš říct?Nechodíš do školy nebo učení?Tam žádný kluci nejsou?

anonym

Lézt někomu do zadku se nevyplácí a dělat ramena taky ne,nech tomu volný průběh a hlavně se neseznamuj s tím koho neznáš(nový kámoši),když nemusíš,nejlepší je v kolektivu sehrát roli šedé eminence.

Kelt

To jsi vyrůstal na opuštěném ostrově? Přece máš nějaké sousedy v domě, spolužáky. Něco tě snad baví, tak se přihlas do nějakého kroužku, určitě tam někoho najdeš, třeba to bude holka. Baví tě divadlo, sport, vždy bude někdo, kdo to dělá taky, koho to baví a už si máte o čem povídat. Nejsi o nic horší ani o nic lepší než stejně staří kluci a holky, které míjíš každý den. Tak nebuď zalezlý v koutě, nabo na počítači. Možná jsi v něčem dobrý, ale to neznamená, že se musíš povyšovat na druhé. A na druhé straně se nemáš, za co stydět.