Marsyas

Jak si mám představit barvu kafebrom do zelena?

Je to barva, ale jaká?

Nejlepší odpověď
annas

Já znám barvu kafebraun do zelena – nazelenalá kávově hnědá barva.Označení se užívalo i pro něco nevýrazného,všed­ního,třeba i pro oblečení,které nemá švih.

Představte si barvu kávy, hnědou barvu a zelenou.

Další odpovědi
dědapetr

Červenohnědá s nádechem do zelena.Kafe je hnědé-brom je červeno hnědý a zelená je zelená. to kafebrom do zelena se říka když něco má barvu tak zvaně neurčitou a nebo přímo hrůznou.

hanulka11

tak u nás se vždycky říkalo kafebronz do zelena----hnědo zelená