Avatar uživatele
maschin

Jak si mám najít holku, když nemám společenské zájmy?

Co byste poradili klukovi, který si chce najít holku, ale nemá společenské koníčky, při nichž by potkával holky?

gecco: To je právě docela problém, já žádné společenské zájmy nemám a ani po nich netoužím, bylo by to něco, co bych dělal z donucení a nebavilo by mě to. Akorát hraji amatérský hokej, jenže tam holky nejsou.

ivzez: Máte pravdu, nemůžu se do ničeho nutit, co by mě nebavilo. Jenže kdž budu dělat, co mě baví, tak žádnou nepotkám, mám solitérské zájmy.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Gestas před 2648 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tw!st

Seznamku, Facebook, nebo prostě nějakou oslov na ulici.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

  1. najit si – a provozovat – spolecenske zajmy (drsne – lec pravdive, a – pro vsechna „pohlavi“)
  2. drzet se rady Tw!st – oslovovat holky na ulici – treba ti nekdo tou dlazbou oholi usta, treba potkas a ziskas holku svych snu…
  3. najit a vydrzet provozovat takovy spolecensky zajem, ktery ti holku tvych snu do naruce privede – narocne na cas, finance, obecne spolecenske uznani… Blbe je,, ze toto snazeni ti bez kyzeneho uspechu muze vydrzet i do „duchodu“… Stal by ses „nestorem“…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Smode

Třeba na netu jako já ;) oproti seznamování se „v reálu“ to má jen samé výhody a takřka žádnou nevýhodu. Mmchdm s jednou takovou dívkou jsem se seznámil takto a jsme spolu zatím 13 let a stále je absolutně úžasná ;) a vlastně si ani nedovedu představit, že bych se seznamoval někde na dýze, připadá mi to zbytečně komplikované, nejisté a drahé :)

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

A co peníze? Peníze máš? Pokud ne, tak jednoduchá rada zní- nehledej si ji. I když už tak nějak tušíš, co od ní očekáváš, tak takhle od stolu stejně nevyřešíš, co bude očekáváno od tebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Čemu říkáte „společenské zájmy“ nebo „společenské koníčky“?

Hledejte v oblasti svých zájmů a koníčků,
nesnažte se „za každou cenu“ přizpůsobit společnosti.

Má-li vztah nějak fungovat, měl byste s tou dívkou mít něco společného.
Nemá smysl se nutit do něčeho, co Vám nic neříká…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Můžeš ji potkat kdekoliv, nejen ve společnosti. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
znamaneznama

Mam tak nekak podobny problem, ale s chlapama.Par lidicek mi tu rika, ze to prijde samo.Maji pravdu.Uvidite sam, ta prava se najde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
soles

Tak potkat ji můžeš i jinde, v práci, v obchodě, v restauraci. Ostatní snad odpustí, ale prosím nespoléhej na rady typu „to přijde samo“. Ano, může to přijít samo, ale také nemusí… a samo to spíš nepřijde.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek