Jak si mám najít holku co umí PERFEKTNĚ a BEZ CHYB plavat a dokáže plavat dlouhou vzdálenost a rychle ?

Nejlepší odpověď
olda12

najdi si mořskou pannu,ale bacha v posteli je trochu slizká

Další odpovědi
Deli

Jejda, já se při čtení lekla, co že ta hledaná slečna musí perfektně a bez chyb umět… Když jsem se dočetla, že plavat, docela se mi ulevilo:-)
To je jednoduchá rada: Hledej ji v plaveckém bazénu, nejlíp začni chodit do nějakého plaveckého oddílu sám.

Nejsem si ale jistá, že pro spokojený vztah stačí, když budete plavat. Tedy pokud nebydlíš na ostrově. Ono se nadarmo neříká, že spolu dva lidé „chodí“… Možná by Ti bylo dobře i s holkou, která nebude skvěle plavat, ale bude hezká, milá a bude mít smysl pro humor.

fcoop

Je to pro mě docela kuriózní požadavek.Holka,co umí perfektně plavat.
Když perfektně – to znamená bez chyb,že?
Rychle a na dlouhou trať…

Jako bych zahlédl v dálce slavný La Manche.

Dej si inzerát,ona se ozve.

arygnoc

aaaa, plaveckej anonym se vrátil.

už mi chyběl.

zkuste se seznámit s ponorkou.
anebo s Queen Elizabeth II.

Drap

Zkus omrknout nějaký výběrový plavecký závod dorostenek.

baghira

Myslím, že priorita je najít si holku.
A až pak řešit, jestli je lepší, aby uměla plavat nebo vařit.

led

Niekdo videl film Titanik, že?
Žiadate súčasne ťažko splniteľné veci. Plavať dlhú vzdialenosť, a to dokonca perfektně a bez chýb. Čo považujete za chybu pri plávaní? Chýbajúci úsmev, nedodržiavanie pravidiel plávania, alebo…?
Ak niekto dokáže plavať dlhú vzdialenosť – myslím tým nad 5km, tomu už na nejakej tej chybičke a rýchlosti nezáleží. Alebo chcete spolu krasoplávať cez Kanál la Manche v prestávke medzi raňajkami a obedom?
Chcete ju nájsť kvôli plávaniu, alebo pre vzťah?

casey

Obejdi par plaveckych arealu a pocitej kolik ktera zena udela bazenu, jakym stylem a rychlosti. Kdyz vyhodnotis, ze je to ta prava, tak se k ni pridej. Hlavne pozor, aby ti neuplavala. Co, kdyz bude mit stejne pozadavky.