weca.258

Jak si mám dát do mobilu písničky bez USB a bez paměťovky?(mobil je Samsung S5230 Star)

Koupila jsem si mobil Samsung S5230 Star, ale nemám paměťovku ani USB.A nevím jak si mám dát do mobilu písničky.Děkuji moc za odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
badisko

vlozte kabel do pocitace …pak do telefonu pripojte se …vlozte do slozky nejspise hudba ..ale vas telefon bude mit vnitrni pamet 50 MB coz uznate sama ze to je tak jedno cd a to stezi …proto doporuciji poridit kartu SDmicro pametovou kartu..http://pa­metove-karty.heureka­.cz/f:1590:11531/ zde jsou orientacni ceny

Další odpovědi
BANAN93

zeptej se co mak kamarádi za písničky a co se ti líbí si nech poslat břez BLUETOOTH

brillant

Třeba přes Bluetooth, ale moc se tam toho nevejde.

anonym

přes BT (bluetooth), pokud nemáš palec BT, tak máš smůlu. Zbývá ti stáhnout z netu, ale platíš datové přenosy, pokud nemáš nějaký balíček.
Jinak si kup paměťovky, můžeš až do 8GB, ceny jsou kolem 200–300 Kč

briketka10

http://www.al­za.cz/samsung-gt-s5230-d120603.htm
jednoduše si kup kartu a z PC si můžeš stahovat písničky jak budeš chtít
jen nechápu proč uzavíráš otázku tak brzo :(