Shuffle

Jak si máám z internetu stáhnou video?

Zajímalo by mě jak si mám např. do Live Movie Makeru stáhnou video třeba o beaglovi.Ze slyžby YouTube to nejde.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu.Třeba si vyberete.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­60&q=sta%C5%BE­en%C3%AD+vide­a&sa=Vyhledat#1120

Další odpovědi
panenka

Velice tě obdivuji jak si můžeš po tom všem vstoupit sem na odpovědi a dělat jak kdyby se nic nestalo .A co se týče stáhování videa určitě už jsi se naučila dost po tu dobu co jsi tu byla takže nevím proč sem vkládáš takové otázky.

skarabeus

na ulož.to 3gp ale musíš mít nainstalovaný VLC media player jinak ti to nepůjde.