Georgo2010

Jak si lze přivydělat na internetu? Jaká jsou úskalí?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Např. že si dáte reklamu na webové stránky, např. od Google, od Seznamu, od Centrumu.

Musíte mít živnostenský list a dělat daňové přiznání a další lejstra.

Dále můžete tvořit webové stránky, zaregistrovávat do katalogů, psát popisky do e-shopů,…

Další odpovědi
quentos

lze, třeba přiblblým klikáním na reklamy. Úskalí prý však nejsou žádná a je to spolehlivé. Jen je třeba mít PayPal. Měsíčně si tak lze vydělat až 63 dolarů, některé stránky nabízejí možná i víc. Viz např.:

http://bux.to/