Báája

Jak si léčíte chřipku?

Bolí mě celé tělo i vlasy i kůže.

Nejlepší odpověď
Andre5000

Nepleťe si chřipku s nachlazením. Při skutečné chřipce by jste se snažila se co nejrychleji dopravit k doktorovi a neposílala by jste dotazy internetem.

Další odpovědi
stanislav128

Teplý čaj s medem a tabletky od lékaře,vypotít se.

arygnoc

horká vaňa, grog, a rozotieranie cesnaku (bruchom o brucho [predstavte si to a budete vedieť ako sa to robí ;) ]).
príznaky sú za dva dni preč.

marci1

Dostatek tekutin, vitamíny, paralen a postel. Brzy se uzdrav ! 🙂