Fildas

Jak si koupit PaySafeCard když mám jen 200,– Kč?

Vím že ta předplacená karta vydává pouze na 100,300 atd. korun. Takže by mě zajímalo jestli mi prodavačka prodá i dvě stokorunové nebo se na mně vykašle, máte s tím nějakou zkušenost?

Odpovědi
Majkl22

Mám tu zkušenost a nakupuji také tak. Kupte si dvě stokorunové a ty pak uplatněte tam, kde chcete :)

podívejte se na www.movieface.eu :)

Tw!st

Můžeš si koupit za 100 200 nebo 1000. Je to lehký, pokud chceš za 200 tak si řekni o 2× 100. Já chtěl za 500 tak sem si koupil za 300 a pak 2× za 100