ivosek2

Jak si koupím elektronickou cigaretu, když mi není 18?

nemusíte psát, jak je to tak nezdravý :)

Nejlepší odpověď
Agneta

To víš, to je zákon, podle kterého se máš nejdřív naučit kouřit, a kondomy si smíš koupit taky až od 18, aby ses to nejdřív naučil:DDD

Další odpovědi
luky.1986

No ja si v 15 poradil s pivem a cigarama atd. a to byl internet v plenkach. Stacilo misto hloupe otazky na internetu zapojit mozek:))

Zvědavý

Každý na to kolik ti je nehledí, hlavně že vydělá :) Nebo řekni někomu, komu už bylo 18.

Kepler

No a já ještě dodám: jen tě to přinutí k závislosti na nikotinu, což je jediná složka, která má s cigaretami něco společného. Osobně odzkoušeno!

djsee

Kepler: Náplně bez nikotinu se prodávají naprosto běžně.