Barbucha 66

Jak si kluk představuje první pusu s holkou ???

Jak dát partnerovy první pusu ??? co je podle kluka nejlepší ???

Doplňuji:
Já vím, ale jen jsem se chtěla zeptat… Pokud možno nějakého kluka …

Nejlepší odpověď
dudu

Rovněž za mého mládí bylo souznění se správnou holkou velké tajemství a štěstí. V makovicích se nám honily myšlenky: snad dýchá jako já, chodí na malou a velkou a je vůbec možné, že též prdí. Nebo nic z toho neplatí a vyvolená je bytostí z jiného světa. Proč, když ji spatřím se zrychlí můj tep, z jakého důvodu je každé její slovo pohlazením. Jak krásně voní, proč špulí svoje rtíky., ano půjdu jí naproti. A poté, fuj, já se snad dotýkám něčeho jako studeného kapra, ale…, ne, blbost – přece je to krásné, sladké a proč slyším hudbu a vše kolem se točí.
Drahá, prosím zůstaňme v objetí co nejdéle. Souznění končí, ona odchází a dává najevo rozechvění i touhu po dalších dnech a polibcích.
Takto vše fungovalo v časech kdy ještě platilo, že mládí je nemoc, ze které se denně uzdravujem…

Další odpovědi
Amie

Já ti doporučuji, aby ti jako první dal on sám.