postcd

Jak si co nejrychleji do dlouhodobé paměti uložit 6ti ciferné číslo?

četl jsem, že je krátkodobá a dlouhodobá paměť. Třeba mám zaplatit za nějakou nezajímavou službu 1376,25 Kč.
Rád bych si toto číslo co nejrychleji dlouhodobě (třeba na 8 měsíců) zapamatoval, bez jakýchkoliv pomůcek, pouze v hlavě napíšete návod 😛?

Odpovědi
Agneta

Zkus si ho rozdělit na dvě poloviny. Asi na to nemáš nadání, ale já si zapamatuji dvacetimístné číslo za pět minut na trvalo, a nemusím k tomu nic používat:D
(každý vzdělaný člověk by měl znát Ludolfovo číslo na dvacet míst)