postcd

Jak si čistíte uši (jinak než vatovými tyčinkami)?

Odpovědi
Löwe

Vatovými tyčinkami, moje babička čistí sirkou, na které je vata. Ty sajrajty na čištění uší opravdu využívat nehodlám 😉

anonym

Manželčinýma spojkami do vlasů.Tyčinky na netu nedoporučují, protože ten maz zatlačují dále do uší.

gecco

Vrutem…
😉

arygnoc

stačí voda a mydlo.

čistenie zvukovodu (to je to čistenie tyčinkami – http://www.skmop­.cz/04add/ucho­.jpg ) je viac na škodu na osoh.

zdravé ucho (teda v tomto prípade zvukovod) má samočistiace schopnosti.
stačí čistiť vchod zvukovodu (kam oko vidí – http://www.plus­ka.sk/izdravi­e/budme-zdravi/u-lekara/otorino­laryngolog-tycinky-sprej-zabudnite-usi-si-cistit-netreba.html ).

;-Q

zzzlatokopka

V době alergii mi často v uších zaléhá a používám ušní svíce, jinak celoročně sprey do uší, nastříkáš, zašumí, vyteče 🙂

anonym

Jen rukama,prsty,dů­kladné omytí,žádné tyčinky jsem nikdy nemusel používat.
Doplňuji:
Jednou jsem to viděl u jednoho pána hřebíkem,ale je asi drastická záležitost,