zjentek

Jak si čistíte chrup?

..ti otrlí mohou připsat čím to čistěj :o
Doplňuji:
..to tady fakt nikdo nemá škrabku na jazyk? :o

Nejlepší odpověď
quentos

ještě jinak

podle instrukcí zubní hygieničky, tedy ještě včetně mezizubních prostor. Běžný způsob čištění je tak nedůkladný, že to žádné čištění jazyka nezachrání.
Doplňuji:
čím… no, mám na to všemožná udělátka :{)> krom klasického kartáčku (s malou hlavou – ty s velkou jsou na prd) dentální pilky i mezizubní a zárožní kartáčky

Další odpovědi
mosoj

ještě jinak

Kartáčkem a zubní sprchou dokud se nerozbila.

anonym

ještě jinak

Doplňuji:
Někteří ho dávájí po umytí do skelničky,já klasicky kartáčkem,ale dá se i udělat výplach pivem,ale to není ono.

postcd

pouze dentici

někdy ani nepoužívám pastu ale jen vodu. kartáčkem směrem ven a dovnitř se mi osvědčilo a dále krouživým pohybem a tlačím na zuby aby se štětiny dostaly až mezi zuby. nezapomínám na zadní stoličky

da ny

ještě jinak

Když nemám co čistit, tak to už pak ani nemohu odpovídat ...... 😉
Jazyk a sliznice i pod celkovými náhradami se také čistí (tedy pokud člověk není čuňátko – a těch je bohužel stále mnoho :()

Nela Pávková

ještě jinak

Jantar2

pouze dentici

tencosepta

ještě jinak

iceT

ještě jinak

kartáčkem,mezi­zubními kartáčky co jsem nafasovala u zubařky,dentální nití,dokonce i tu škrabku mám,ale to byla zbytečná investice;stejnou službu ti udělá čajová lžička a dočistíš kartáčkem na zuby.

anonym

ještě jinak

Jako zubní technik, který dělal protézy v opravdu krutých případech dodržuji veškerá pravidla. Nitě, mezizubní kartáčky atd.

zjentek

quentos, to máš špatně, máš mít za á- pouze dentici ..mezizubní prostor patří k chrupu. Tohle je politická odpověď, to kazí veškerý statistiky ,)

gagaga

pouzivam uz leta elektrickej a fakt doporucuji
krasne to vycisti i zevnitr( zezadu ) ..ma to i casovej spinac, tak to neodflaknete :) , …a zubar me vzdycky pochvali..heeec :p
ten jenom na baterie jsem vyhodila a poridila si s dobijeckou a fakt super..

  • iv-