Packal

Jak si čistit zuby?

Mám veliký zlozvyk: nečistím si zuby! Když si už navyknu, tak jednou vynechám, podruhé, potřetí… A šup! Už si zase nečistím zuby vůbec. Ale já bych hrozně chtěla mít hezký úsměv a bílé zuby, ale mám slabou vůli. Proto nemáte nějaké typy, jak se prostě dokopat k tomu, abych si ty zuby pravidelně čistila? Děkuji.

Nejlepší odpověď
briketka10

Napiš si na nějakou tabuli křídou
KAŽDÝ DEN SI VYČISTI CHRUP
AŤ MÁŠ KRÁSNÝ ZUB 😁
mám jednu takovou z papírnictví.

Další odpovědi
anonym

Až ti chlapec při polibku řekne, že ti z pusy táhne jako ze senkrovny, pochopíš to!

da ny

Pečlivě, pravidelně a správně (technika).
„… mám slabou vůli.“
Mně se to jeví jako nedostaečně vštípené základní návyky osobní hygieny ;).

lukas1912

tadi si určitě neco vibereš http://search­.seznam.cz/?q=jak+s­i+%C4%8Distit+zu­by&sourceid=szn-HP&sgId=zRJcR­vIr6xQbX-1gLvLiDOwokSzaT­SqvzSqNYG-jzL%3D%3D&oq=­jak+si+cistit+zu&aq=0&­thru=sug&su=ke

Nechápavé

kartackem

ReHu

O co ti jde víc?
O pěkný úsměv, příjemný pocit po vyčištění a zdravé bílé zuby nebo o pohodlí?

Vercule

Ahoj, když jsme u té zubní péče. Jakou zubní pastu používáte? Já bych chtěla koupit nějakou šetrnou, co zuby ošetří a i vybělí. Máte tip?

Cizecek.M

Jo, mám stejný nároky :D Ale já jsem už našla pastu, co mi vyhovuje. Je to zubní pasta nanocare. Ta je perfektní. Zuby mám v nejlepší kondici, co jsem kdy měla :)

Vercule

Tak moc díky všem. Já jsem si tu pastu koupila a jsem s ní teda spokojená maximálně. Moc mě baví to, že je černá :D

KaraskovaAl

Holky, na krasnyusmev.cz mají sady na domácí bělení zubů. Docela by mě zajímalo, zda jste nějakou od nich vyzkoušely a jak fungovala?

Derrynka

Ahoj, já mám od nich tu sadu White Pearl stomatologický bělící systém PAP 80ml a ta je skvělá. Je šetrná ke sklovině a musím teda říct, že je opravdu hodně účinná :) Za mě ji mohu jen doporučit :)

Vercule

Nanocare? Díky moc :) Musím si ji taky koupit. Hele, teď mě tak napadá… Není to ta, co měl na IG Leoš Mareš?

Cizecek.M

Jojo, to je přesně ona :) Já jsem třeba díky IG Leoše Mareše na tu pastu přišla a musela jsem ji zkusit… :)

Cizecek.M

Hele no a koupila sis tu pastu nakonec? Co na ni říkáš? Vyhovuje ti? Mě hrozně baví to, jak je černá :D

Cizecek.M

Jooo :D To je přesně ona :D Já jsem na ni díky jeho IG právě přišla :)

Vikki.vivi

Tahle pasta je super. Já ji mám moc ráda :) Ona je skvělá, černá, to je super. Ale krásně bělí. A je bez peroxidu, takže šetrná. To mi vyhovuje…