Security

Jak si Aktivovat na internetovím prohlížeči OPERA JavaScript?

Brej den když si zapnu internetoví prohlížeč OPERA…Tak se mě ukáže že nemám Aktivovaný JavaScript…Jak ho Aktivovat nejjednoduší?
Dík za radu…

Nejlepší odpověď
kenyrts

Opera 8.5 a vyšší:
Nabídka Nástroje → Nastavení… → Pokročilé volby → Obsah → zatrhnout „Povolit JavaScript“.
Pro správnou funkčnost programu po změně nastavení je třeba znovu načíst stránku, doporučujeme restartovat internetový prohlížeč.

V nižších verzích internetového prohlížeče může být postup trochu odlišný

Další odpovědi
fortin

Domnívám se že tahle možnost bude v Nástroje, Rychlá nastavení. (klávesa F12)