Bronzový

Jak shrabat listí na velké ploše nejrychleji?

Jak je možné shrabat listí na ploše cca poloviny fotbalového hřiště nejrychleji a nejlevněji. Předpokládáme že není nikdo kdo by s tím mohl/chtěl pomoci.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Půjč si vysavač na listí.

Další odpovědi:

Uvařit grog a pozvat brigádu s hráběmi. Čím více lidí, tím rychleji bude práce hotová.

Zlatý

Bez lidí a hrabí to nepůjde.Když seženeš několik lidí a postavíš je vedle sebe v rozestupu dvou metrů(nebo délky hrabí) tak každý z nich udělá svůj pruh a je to.Takhle jsme to dělávali ve škole.

Stříbrný

Jde použít i sekačku na trávu já to seberu při posledním sečení. Tah vzduchu motoru který shrnuje posekanou trávu strhne i listí do koše.

Zlatý

Změnit rozlišení.

Aha, já blbě koukal na rubriku. Ten vysavač jak říká mosoj je asi nejrychlejší metoda, taky ale záleží na tom co má pro tebe větší prioritu, jestli rychlost a nebo love, pokud to druhý tak já to předloni řešil tak, že sem svázal šestery hrábě k sobě a vytvořil vlastně takovej obří pluh. Taky jde ale o to, jak moc toho tam listí je, protože jestli jsou dva lístky na metru čtverečním, tak k tomuhle účelu to asi nevyužiješ, je to spíš taková metoda "na hrubo", která navíc předpokládá rovnou plochu.

Pokročilý

Plamenometem....... :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 929
Zlatý mosoj 862
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.