Jak seznamit dva pejsky?

Dobrý den,doma máme 4-letou fenku boloňského pejska Babetku. Před 3 dny jsme si k ní přinesli stenatko jorkšírka. Babetka na něj nevrčí,ale trochu se ho boji ,Je hodně neduvěřivá. Jak je seznamit,aby se Babetka nebala?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Pokud se fenka nechová vůči šťěňátku vyloženě nepřátelsky, tak tomu opravdu jen nechte čas.

.. Akorát, než si na sebe zvyknou, doporučuju věnovat oběma stejnou pozornost, pokud se budeme více věnovat šťěňátku, může si (i když nemusí) fenka vypěstovat „žárlivost“, že ji někdo okrádá o pozornost, kterou byste jinak věnovali jí.

Další odpovědi
Drap

Nechej tomu čas. Oni si brzy zvyknou a upraví si vztahy podle sebe.

hanny 2

Fenka a pejsek?To nebude problém!Je pravda,že jorkšíři jsou dost divocí,ale Babetka si ho časem srovná!

samicek333

Nechala bych je být, oni se seznámí, babička měla to samý, asi měsíc na to ta starší fena to štěně ochraňovala.

beer

Každé delší dobu doma chované zvíře potřebuje nějakou dobu na adaptaci s novým tvorem v domácnosti. Třeba pes někdy dokonce i s miminkem (dítětem).. Takže klídek, seznámí se!
Praxe

Damiana

Jelikož mám tu čest skoro čtrnáct let dlít v přítomnosti divokého jorkšíra, který přišel do rodiny dvou tříletých kamarádů (kříženců), jsem si jista, kdo bude u vás doma šéfem. Babetku si určitě získá svým ochranitelským postojem, hlavně je násilím necpi k sobě. Jorkimu nelze odolat, takže bude mít skvělého parťáka, na kterém bude brzy závislá!

SonsyMite

Určitě ne v domě.